Keresés - Kategóriák
Keresés - Kapcsolattartók
Keresés - Tartalom
Keresés - Hírcsatornák
Search - Dropfiles
Keresés - Címkék
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo
Versenyek, edzőtáborok

2018

FEBRUÁR
02.24-25. Pilisjászfalu CDN-A/B - Téli Kupa versenysorozat (02.20. 23:59)

MÁRCIUS
03.10-11. Kaposvár CDN-A*/B - SMB (03.02. 23:59)
03.24-25. Páty CDN-A/B (03.19. 20:00)
03.31-04.01. Szilvásvárad (03.25. 22:00)

ÁPRILIS
04.08. Hortobágy CDN-B (04.05.23:00)
04.15. Szenta CDN-B (04.10: 23:59)
04.21-22. Pilisjászfalu CDN-A*/B, Téli Kupa, Championátus (04.14. 23:59)
04.28-29. Máriakálnok CDN-A/B - Donau-Bohemia Trophy (04.13. 13:00)
04.29. Cinkota CDN-B (04.25. 22:00)
04.30. Baja CDN-B (04.27. 22:00)

MÁJUS
05.05. Sóskút CDN-B (05.03.18:00)
05.13. Pápa CDN-B (05.10. 23:59)
05.13. Segesd CDN-B (05.08. 23:59)
05.19. Mezőhegyes CDN-B (05.17. 12:00)
05.20. Győr CDN-B (05.16. 20:00)
05.26. Keszthely CDN-B (05.23. 23:59)
05.26-27. Páty CDN-B (05.22. 19:00)

JÚNIUS
06.09-10. Segesd CDN-A*/B (06.03.23:59)
​06.09. Sóskút CDN-B, Championátus (06.07. 23:59)
06.23. Győrújbarát CDN-B*, Championátus (06.21. 23:59.)
06.23-24. Páty CDN-A*/B, Championátus (06.18. 20:00)

JÚLIUS
07.01. Csömör CDN-B, Csömör Kupa II (06.27. 23:59)
07.07-08. Hortobágy CDN-B (07.05.12:00)
07.21-22. Tattersall CDN-A (07.18. 23:59)
07.29. Baja CDN-B, Championátus (07.24. 22:00)

AUGUSZTUS
08.04-05. Balatonvilágos CDN-A*/B (07.28. 23:59)
08.11. Keszthely CDN-B (08.09. 20:00)
08.19. Szentes CDN-B 08.17. 12:00)
08. 20. Győr CDN-B (08.18. 18:00)
08.25-26. Szilvásvárad CDN-A/B (08.21. 17:00)

SZEPTEMBER
09.08. Mórahalom CDN-B (09.06. 12:00)
09.09. Nagyrábe CDN-B* (09.07. 17:00)
09.09. Segesd CDN-B (09.02. 23:59)
09.22. Sukoró CDN-B (09.20. 18:00)
09.28-30. Fót CDN-A, Magyar Lovasterápia MLTSZ Díjlovas és Lovasterápia Versenye (09.06. 20:00)

OKTÓBER
10.06. Kiskunfélegyháza CDN-B (10.04. 19:00)
10.07. Szenta CDN-B, SMB Döntő (10.05. 23:59)

 

 

 

 

 

ARCHÍV

2017

FEBRUÁR
02.25-26. Páty CDN-A/B (nevezési határidő: 02.22. 19:00)

MÁRCIUS
03.11-12. Páty CDN-A/B, PMB, Talentum (nevezési határidő: 03.06. 19:00)
03.24-25. Szilvásvárad CDN-A*/B, Talentum (nevezési határidő: 03.15. 19:00)

ÁPRILIS
04.15. Szenta CDN-B, Somogy Megyei Bajnokság, Talentum (nevezési határidő: 04.12. 23:59)
04.22-23. Máriakálnok CDN-A/B, DBT 2. ford., GYMSB, Talentum (nevezési határidő: 04.03. 19:00)
04.23. Csömör CDN-B, Ákos Ajtony Emlékv., Csömör Kupa I. (nevezési határidő: 04.19. 20:00)
04.29. Baja CDN-B, Talentum, BKM Bajnokság 1. forduló (nevezési határidő: 04.26. 20:00)

MÁJUS
05.06. Csömör CDN-B*, PMB, Talentum, Csömör Kupa II (nevezési határidő: 05.03. 20:00)
05.13-14. Szilvásvárad CDN-A/B, Talentum, I. Barokk Ló Kupa (nevezési határidő: 05.07. 23:59)
05.13. Mezőhegyes CDN-B, Talentum (nevezési határidő: 05.10. 16:00)
05.20. Sóskút CDN-B, Sóskút Kupa, PMB, Talentum (nevezési határidő: 05.18. 18:00)
05.21. Győr CDN-B, Talentum (nevezési határidő: 05.18. 23:59)
05.27. Csömör CDN-B*, PMB, Talentum (nevezési határidő: 05.24. 20:00)
05.28. Kaposvár CDN-B, SMB 2. forduló, Talentum (nevezési határidő: 05.22. 22:30)

JÚNIUS
06.03-04. Páty CDN-A/B, PMB, Talentum (nevezési határidő: 05.29. 22:00)
06.10. Győrújbarát CDN-B*, GyMS MB, Talentum (nevezési határidő: 06.05. 20:00)
06.17. Sóskút CDN-B, Talentum (nevezési határidő: 06.15. 18:00)
06.24. Csömör CDN-B, Csömör Kupa Döntő, Talentum (nevezési határidő: 06.20. 20:00)
06.24-25. Segesd CDN-A*/B, SMB 3. forduló, Talentum (nevezési határidő: 06.18. 00:00)

JÚLIUS
07.01. Mezőhegyes CDN-B, Talentum (nevezési határidő: 06.29. 16:00)
07.08-09. Hortobágy CDN-B*, Talentum (nevezési határidő: 07.06. 18:00)
07.15. Sóskút CDN-B, Talentum (nevezési határidő: 07.13. 18:00)
07.22-23. Páty CDN-A*/B, PMB, Talentum (nevezési határidő: 07.18. 22:00)

AUGUSZTUS
08.06. Mórahalom CDN-B (nevezési határidő: 08.04. 18:00)
08.12. Keszthely CDN-B, Magyar Imre Emlékverseny, Talentum (nevezési határidő: 08.09. 20:00)
08.12. Sóskút CDN-B, Talentum (nevezési határidő: 08.10. 18:00)
08.19. Sukoró CDN-B, Talentum (nevezési határidő: 08.17. 12:00)
08.26-27. Balatonvilágos CDN-A*/B, AGROFOR Díjlovagló Derby (nevezési határidő: 08.19. 23:59)
08.26. Baja CDN-B, Talentum, BKM Bajnokság 2. forduló (nevezési határidő: 08.23. 20:00)

SZEPTEMBER
09.02. Győr CDN-B, Talentum (nevezési határidő: 08.31. 12:00)
09.08-10. Díjlovagló Magyar és Fiatal Lovak Bajnoksága 2017 (nevezési határidő: 08.27. 23:59)
09.03. Cinkota CDN-B*, Talentum, PMB Döntő (nevezési határidő: 08.31. 20:00)
09.16. Baja CDN-B, Talentum, BKM Bajnokság 2. forduló (nevezési határidő: 09.13. 20:00)
09.17. Nagycenk CDN-B, Talentum, Győr-Moson-Sopron M.B. (nevezési határidő: 09.14. 12:00)
09.30. Kiskunfélegyháza CDN-B, Bács-Kiskun Mi. Döntő (nevezési határidő: 09.27. 12:00)

OKTÓBER
10.07. Sóskút CDN-B, Talentum (nevezési határidő: 10.04. 22:00)
10.08. Szenta CDN-B, Somogy Megyei Bajnokság döntő (nevezési határidő: 10.04. 20:00)

Élő közvetítés

NEVEZÉS RAJTENGEDÉLY ÜGYFÉLKAPU VERSENYNAPTÁR Programgyűjtemény Régi oldal Magyar Lovas Szövetség FEI EURODRESSAGE

KAPCSOLATOK

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 70 426 4500
Licenc ügyintézés MLSZ:
+36 1 499 9950

Facebook