Keresés - Kategóriák
Keresés - Kapcsolattartók
Keresés - Tartalom
Keresés - Hírcsatornák
Search - Dropfiles
Keresés - Címkék
Fiatal Lovak Bajnoksága

PAVO Fiatal Lovak Bajnokság 4 éves lovak    
       
Bajnok: FINE JAZZ Szokola Csaba  SUMI EQUI-SPORT KFT.
2. helyezett MCKINLEY V/D WOLFSHOEVE Edmár Péter  UNIKORNIS DSE
3. helyezett BORDONNO Vági Emese  Gödöllői Lovas SE
4. helyezett CASSINO Köves Gréta  Varga Ménes GYLE
5. helyezett DONATELLA Losonczy Anikó  Ács József LSE
6. helyezett FÜRSTIN FAIRYTALE Borbély Orsolya  Szárnyaló Lovas SE
7. helyezett VEROCCHIO Szokola Csaba  SUMI EQUI-SPORT KFT.
8. helyezett FAWZIA BINTI Edmár Péter  UNIKORNIS DSE
9. helyezett VERITAS Szokola Csaba  SUMI EQUI-SPORT KFT.
10. helyezett NO QUESTION Nagyházi Júlia  Xenophon Lovas Klub
11. helyezett PANNON ROYAL DIADORA Lőkös Lúcia  Pannon Royal Lovasklub
12. helyezett MOHA Lipóczki Krisztina  NYVSC
13. helyezett CONVERSANO XXVIII-37 Mikó Tamás  Szilvásváradi LSKE
14. helyezett FLORECITA FLANELL Domján Martin  Equus Sportegyesület
15. helyezett FABULOUS QUEEN Marques Llorens Cristofol  UNIKORNIS DSE
16. helyezett RITTMEISTER NONIUS-6 DÉMON Lustyik Fanni  Mezőhegyesi Ménes KH SE
17. helyezett KAPLANKAYA Farkas Boglárka  Krucsó Lovasklub
18. helyezett NONIUS XIV-11 DIADAL Lustyik Fanni  Mezőhegyesi Ménes KH SE
19. helyezett SIGLAVY CAPRIOLA XVI-24 Szokola Csaba  SUMI EQUI-SPORT KFT.
       
PAVO Fiatal Lovak Bajnokság 5 éves lovak    
       
Bajnok: LOWY-TAR Patik Csenge Kata  Foltin Lovas Park
2. helyezett PR DONNA OLYMPIA Sámoly Zsófia  Pannon Royal Lovasklub
3. helyezett FÜRSTIN Edmár Péter  UNIKORNIS DSE
4. helyezett LORD LEICESTER Marques Llorens Cristofol  UNIKORNIS DSE
5. helyezett FOR SUCCESS Marques Llorens Cristofol  UNIKORNIS DSE
6. helyezett FLOKE Márkus Anett  Xenophon Lovas Klub
       
PAVO Fiatal Lovak Bajnokság 6 éves lovak    
       
Bajnok: QUANTUM Szeicz Erika  SUMI EQUI-SPORT KFT.
2. helyezett PARKERTECH GARDENART Szokola Csaba  SUMI EQUI-SPORT KFT.
3. helyezett SIR SINCERE Kis Rebeka  Pondera Lovas SE
4. helyezett BARROSA NOIR Técsy - Papp Gabriella  Técsy SE
5. helyezett CIACON Sedlmayer Eszter  Victoria DSE
6. helyezett KATHMANDU Edmár Péter  UNIKORNIS DSE
       
PAVO Fiatal Lovak Bajnokság 7 éves lovak    
       
Bajnok: BRILLANT MOKKA SAHNE Gálfi Antónia Xenophon Lovas Klub
2. helyezett FLORIDA PRIMERA Pachl Péter DÓRA LK
       
PAVO 3 éves lovak megmérettetése    
       
1. helyezett FELIX Vági Emese  Gödöllői Lovas SE
2. helyezett Secret Quest Nébel Viktória  Victoria DSE
3. helyezett El Gordo Bálint Tamás  Xenophon Lovas Klub
4. helyezett Secret Top Edmár Péter  UNIKORNIS DSE
5. helyezett Jelissimo Kóródi Nóra  Daniló Sportegyesület
6. helyezett Don Juan Superb Marques Llorens Cristofol  UNIKORNIS DSE
7. helyezett Berlin Bálint Tamás  Xenophon Lovas Klub
8. helyezett Nico FH Dezsényi Dalma  Viktória DSE
9. helyezett Mayflower Marques Llorens Cristofol  UNIKORNIS DSE
10. helyezett Super Son Edmár Péter  UNIKORNIS DSE

RÉSZLETES EREDMÉNYEK

 

 

Élő közvetítés

NEVEZÉS RAJTENGEDÉLY ÜGYFÉLKAPU VERSENYNAPTÁR Programgyűjtemény Régi oldal Magyar Lovas Szövetség FEI EURODRESSAGE

KAPCSOLATOK

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Licenc ügyintézés MLSZ:
+36 1 499 9950

Facebook