Keresés - Kategóriák
Keresés - Kapcsolattartók
Keresés - Tartalom
Keresés - Hírcsatornák
Search - Dropfiles
Keresés - Címkék
Friss hírek

 

FELNŐTT MAGYAR BAJNOKSÁG

BAJNOK: Szalai Nikolett - WILLI THE HIT (Ács József LSE)

II. helyezett: Ács Róbert - FIORETTO (Ács József LSE)
III. helyezett: Nébel Viktória - QUITE RIGHT (Victoria DSE)

Részletes eredmények

 

NEHÉZOSZTÁLYÚ BAJNOKSÁG

BAJNOK: Nébel Viktória - READY FOR IMPOSSIBLE (Victoria DSE)

II. helyezett: Szalai Nikolett - ANTINORI (Ács József LSE)
III. helyezett: Szeredy Patrícia - PALINDROM (Hóka Lovas Sportegyesület)

Részletes eredmények

 

FIATAL LOVAS KATEGÓRIA

BAJNOK: Zengő Réka - RONALDINHO 12 (Ács József LSE)

II. helyezett: Kökényesy Anna Zsófia - LEOPOLD (Pondera Lovas SE)
III. helyezett: Érdi Gabriella - SIERAPPEL (Kwizda SE)

Részletes eredmények

 

JUNIOR KATEGÓRIA

BAJNOK: Yom Tov Jazmin - DODGE RAM (GO FAST SHS)

II. helyezett: Iván Hanna - BILAN 3 (E. BILAN SWB) (Ács József LSE) 
III. helyezett: Makk Dorka Panka - BALCO (Ács József LSE)

Részletes eredmények

 

PÓNI KATEGÓRIA

BAJNOK: Hoffer Hanna - MACCIATO (PÓNI) Ács József LSE

II. helyezett: Rajnai Emerencia COMTESSE VAN DE BEEKERHEIDE DÓRA LK
III. helyezett: Nagy Rita Laura DANO'S MIRACLE DÓRA LK

Részletes eredmények

 

GYERMEK KATEGÓRIA

BAJNOK: Lőkös Lúcia - PANNON ROYAL FATUNA S (Pannon Royal Lovasklub)

II. helyezett: Ambach Fanni - SCHUFRO ARMANI (Hóka Lovas Sportegyesület)
III. helyezett: Fejes Kata - FURIOSO-123 LÉNYEG (Kéktói Ménes SE)

Részletes eredmények

 

UTÁNPÓTLÁS KATEGÓRIA

BAJNOK: Felvinczi Lilla - DAYANA (Némethy Bertalan Alapítvány)

II. helyezett: Nagy Mercédesz Barbara - JERBENA 'R' (Pondera Lovas SE)
III. helyezett:  Dicső Mira - SALENKA (BIOFARM Egyesület)

Részletes eredmények

 

CSAPATBAJNOKSÁG

BAJNOK CSAPAT: Pondera Lovas SE
Tagjai:
Kökényesy Anna Zsófia - LEOPOLD
Kolacsek Panna Rozi - ROXETTE
Kiss Imre Ferenc - LAVINIA

II. HELYEZETT: Pannon Royal Lovasklub
Tagjai: 
Lőkös Lúcia - PANNON ROYAL FATUNA S
Lőkös Larissza Anna - RUBINELLA
Koszta Botond - BICOLOR II
Karvalics Eszter - QUI-BOY

III. HELYEZETT: Xenophon Lovas Klub
Tagjai: 
Ambach Fanni - SCHUFRO ARMANI 
Radnai Bernadett - LOHENGRIN
Novák Panna - IVADO

Részletes eredmények

Élő közvetítés

NEVEZÉS RAJTENGEDÉLY ÜGYFÉLKAPU VERSENYNAPTÁR Programgyűjtemény Régi oldal Magyar Lovas Szövetség FEI EURODRESSAGE

KAPCSOLATOK

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 70 426 4500
Licenc ügyintézés MLSZ:
+36 1 499 9950

Facebook