Keresés - Kategóriák
Keresés - Kapcsolattartók
Keresés - Tartalom
Keresés - Hírcsatornák
Search - Dropfiles
Keresés - Címkék
Friss hírek

CHAMPIONÁTUS 2020

E KATEGÓRIA IFI

Bajnok: Wildanger Laura - ATHOS (PÓNI) Pulai Lovaspark SE 

II. helyezett: Kovács Petra - TURFHORST NEVERMIND (PÓNI) (DÓRA LK)
III. helyezett:  Martinez Bernadett - LEXUS (Tündérkert Lovarda SE)

E KATEGÓRIA FELNŐTT

Bajnok: Vizi Viktória - BOB HERCEG MÁLNA (Carinó Lovas SE)

E kategória ifi részletes eredmények

E kategória felnőtt részletes eredmények

 

A KATEGÓRIA IFI

Bajnok: Sólák Katalin - ASTOR (Victoria DSE)

II. helyezett: Mezőfi Beáta - AMIGO (Csömöri LTKE)
III. helyezett:  Halas Adél Anna - ZIZEGŐ (Lovasakadémia SC)

A KATEGÓRIA FELNŐTT

Bajnok: Nádasy Márton - M-IPPON OF SÁRIPUSZTA (Lovasakadémia SC)

II. helyezett: Pintér Fruzsina - DIANA LADY (PNK Equi Centric Lovas Klub)
III. helyezett:  Lévai Anna - FUN-TIME (Rétszentmiklósi LSE)

A kategória ifi részletes eredmények

A kategória felnőtt részletes eredmények

 

L KATEGÓRIA IFI

Bajnok: Fáy Panna - AGROPOINT CALAIS (Pondera Lovas SE)

II. helyezett: Borbély Orsolya - SZELLŐ (PÓNI) (Szárnyaló Lovas SE)
III. helyezett:  Fülöp Fanni Zsófia - GLORIA (Lovasakadémia SC)

L KATEGÓRIA FELNŐTT

Bajnok: Lustyik Fanni - GIDRAN XXVII-43 (KARTEL) (Mezőhegyesi Ménes KH SE)

II. helyezett: Bohák Evelin Andrea - ZURBARAN (Mezőhegyesi Ménes KH SE) 
III. helyezett: Horbach Júlia - COCONUT KISS (NBHA Hungary Sportegyesület)

L kategória ifi részletes eredmények

L kategória felnőtt részletes eredmények

 

MB KATEGÓRIA IFI

Bajnok: Seres-Berczik Angéla Anna - CASTER (Cserénfa Lovas Klub SE)

II. helyezett: Babinyecz Lilla Katica - LAREDO (Equus Sportegyesület)
III. helyezett: Wieszt Mercédesz - VESTIDOR JV (Equus Sportegyesület)

MB KATEGÓRIA FELNŐTT

Bajnok: Sáfár Anna - WIND (Victoria DSE)

II. helyezett: Lévai Anna - LEMANNE (Rétszentmiklósi LSE) 
III. helyezett: Pörzse Virág - LEGOLAS (Xenophon Lovas Klub)

MB kategória ifi részletes eredmények

MB kategória felnőtt részletes eredmények

 

MA KATEGÓRIA

Bajnok: Nagyházi Júlia - DON DEVERAUX (Xenophon Lovas Klub)

II. helyezett: Kardos Adrienn - SANTIAGO (E. SORENTO) (Appasionata LK KH SE) 
III. helyezett: Tihanyi Laura - SOMETHING SPECIAL M (Cserénfa Lovas Klub SE) 

MA kategória részletes eredmények

 

S KATEGÓRIA

Bajnok: Dallos Zsófia - IZAR VII (Xenophon Lovas Klub)

II. helyezett: Nagyházi Júlia - LOLA (Xenophon Lovas Klub)
III. helyezett: Mikó Tamás - MAESTOSO XXXIII-31 (Szilvásváradi LSKE)

S kategória részletes eredmények

 

CSAPATBAJNOKSÁG

Bajnok csapat: Közép-magyarországi 1-es csapat
Tagjai: 
Sáfár Anna - WIND (Victoria DSE)
Szilágyi Anna Fanni - J.C.S. GRISELDO (Victoria DSE)
Borbély Orsolya - SZELLŐ (Szárnyaló LSE)
Barna Boglárka - FUKARR (Szent László Király LE) 

II. helyezett: Délkelet-Magyarország 1-es csapat
Tagjai:

Dr. Sarkadiné Dr Gáll Andrea - AKCENTO (Hódmezővásárhelyi SLE)
Lustyik Fanni - GIDRAN XXVII-43 KARTEL (Mezőhegyesi Ménes KH SE)
Bohák Evelin Andrea - ZURBARAN (Mezőhegyesi Ménes KH SE)
Bakos Katalin - BENNY (Somogyi LSZI Kft)

III. helyezett: Délnyugat-magyarországi 1-es csapat
Tagjai:

Nádasy Márton - PM STAR LADY (Lovasakadémia SC)
Halas Adél Anna - ZIZEGŐ (Lovasakadémia SC)
Fülöp Fanni Zsófia - GLORIA (Lovasakadémia SC)
Ludányi Anna - K-GOTHIC (Lovasakadémia SC)

Csapatbajnokság  részletes eredmények

Élő közvetítés

NEVEZÉS RAJTENGEDÉLY ÜGYFÉLKAPU VERSENYNAPTÁR Programgyűjtemény Régi oldal Magyar Lovas Szövetség FEI EURODRESSAGE

KAPCSOLATOK

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 70 426 4500
Licenc ügyintézés MLSZ:
+36 1 499 9950

Facebook