A Díjlovagló Szakbizottság a 2020-as év kiemelkedő teljesítményeit nyújtó díjlovasokat, rendezőket immár hagyományosan idén is köszönti.
Sajnos a járványhelyzet miatt személyes díjátadásra nem kerülhetett sor, de minden díjazottunk a napokban kapja kézhez az elismerését.
Reméljük, hogy mindenkihez eljut és egy kis meglepetéssel tudtunk szolgálni számukra ezekben a napokban!
Az alábbiakban pedig örömmel osztjuk meg az idei díjazottak névsorát:
A 2020-AS ÉV ÉV DÍJAZOTTAI
- Az Év Díjlovas versenye 2020: Ifjúsági Díjlovas Európa-bajnokság Pilisjászfalu
- Az Év Díjlovasa 2020: Ambach Fanni
- Az Év Díjlovasa 2020: Felvinczi Lilla
- Az Év Díjlovasa 2020: Koszta Botond
- Az Év Díjlovasa 2020: Lőkös Lúcia
- Az Év Díjlovasa 2020: Pachl Benedek
- Az Év Díjlovasa 2020: Yom-Tov Jázmin
- Az Év Díjlova 2020: Limitless
- Az Év Kiemelkedő Teljesítménye 2020: Losonczy Anikó
- Az Év Kiemelkedő Teljesítménye 2020: Szokola Csaba
A DÍJLOVAGLÓ SZAKÁG 2020. ÉVI BAJNOKAI
Schmidt Anita - LIMITLESS (Appasionata LK KH SE) ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2020 - Felnőtt Magyar Bajnok
Yom Tov Jazmin - BOJENGEL (GO FAST SHS) ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2020 - Nehézosztályú Bajnok
Yom Tov Jazmin - FOR JOY (GO FAST SHS) KOROSZTÁLYOS BAJNOKSÁG 2020 - Fiatal Lovas Kategória Bajnok
Ambach Fanni - SCHUFRO ARMANI (Equus Sportegyesület) KOROSZTÁLYOS BAJNOKSÁG 2020 - Junior Kategória Bajnok
Hoffer Hanna - MACCIATO (PÓNI) Ács József LSE KOROSZTÁLYOS BAJNOKSÁG 2020 - Póni Kategória Bajnok
Koszta Botond - BICOLOR II (Xenophon Lovas Klub) KOROSZTÁLYOS BAJNOKSÁG 2020 - Gyermek Kategória Bajnok
Szeivolt Hanna Titanilla - MYSTERIOUS GOLDEN BINK (DÓRA LK) KOROSZTÁLYOS BAJNOKSÁG 2020 - Utánpótlás Kategória Bajnok
Zengő Réka - RIBERY (Ács József LSE) KOROSZTÁLYOS BAJNOKSÁG 2020 - U25 Kategória Bajnok
Jakab Dalma - DA FELICE ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2020 - BAJNOK CSAPAT TAGJA
Ambach Fanni - SCHUFRO ARMANI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2020 - BAJNOK CSAPAT TAGJA
Rapi Kitti Krisztina - DANCING QUEEN BC ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2020 - BAJNOK CSAPAT TAGJA
Hoffer Hanna - FERRARI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 2020 - BAJNOK CSAPAT TAGJA
LOWY-TAR - Patik Csenge Kata (Foltin Lovas Park) FIATAL LOVAK BAJNOKSÁGA 2020 - 4 ÉVES LOVAK BAJNOKA
BARROSA NOIR - Técsy - Papp Gabriella (Técsy SE) FIATAL LOVAK BAJNOKSÁGA 2020 - 5 ÉVES LOVAK BAJNOKA
BRILLANT MOKKA SAHNE - Gálfi Antónia (Xenophon Lovas Klub) FIATAL LOVAK BAJNOKSÁGA 2020 - 6 ÉVES LOVAK BAJNOKA
BENTLEY - Ács Róbert (Ács József LSE) FIATAL LOVAK BAJNOKSÁGA 2020 - 7 ÉVES LOVAK BAJNOKA