Keresés - Kategóriák
Keresés - Kapcsolattartók
Keresés - Tartalom
Keresés - Hírcsatornák
Search - Dropfiles
Keresés - Címkék
Friss hírek

A részletes startlistákat és eredmények

Versenyzőkről statisztikák

AUGUSZTUS 12.

Startok:

Augusztus 12-én (szombaton) a gyerekeké a főszerep. Értük szoríthatunk a nap folyamán!

Gyermek Csapatfeladat:

11:12 Berczi Borbála - Don Felice 4 (3.induló)
11:48 Balogh Sára - Varisto (9. induló)
13:06 Nagy Rita Laura - Fame (17. induló)
14:21 Hoffer Hanna - Ferrari 6 (27. induló)

 

AUGUSZTUS 11.

Startok:

Augusztus 11-én (pénteken) az összes Juniorunk és Fiatal Lovasunk is starthoz áll az egyéni programokban.

Fiatal Lovas Egyéni:

8:04 Zengő Réka - Ronaldinho 12 (9.induló)
9:47 Gálfi Antónia . Heavens Dark Lady (20. induló)
10:18 Yom Tov Jázmin - Oldi 67 (22. induló)
12:48 Kökényesy Anna Zsófia - Leopold (37. induló)

Junior Egyéni:

15:30 Torma Dalma - Symphonie L (11. induló)
16:41 Szőke-Tóth Berill - Donna Romma (18. induló)
18:23 Farkas Boglárka - Chicago (27. induló)
20:06 Pachl Benedek - Donna Friderika (38. induló)

 

Eredmények:

Fiatal Lovas Egyéni:

Kökényesy Anna Zsófia - Leopold - 68,368% (jelenleg 12. helyezett)
Gálfi Antónia - Heavens Dark Lady - 65,526% (jelenleg 29.helyezett)
Yom Tov Jázmin - Oldi 67 - 65,289% (jelenleg 32. helyezett)
Zengő Réka - Ronaldinho 12- 65% (jelenleg 33. helyezett)

Junior Egyéni:

Szőke-Tóth Berill - Donna Romma - 69% (jelenleg 16. helyezett)
Farkas Boglárka - Chicago - 63,974% (jelenleg 36. helyezett)
Pachl Benedek - Donna Friderika - 62,658% (jelenleg 39.helyezett)

Jelenleg Kökényesy Anna Zsófia és Szőke-Tóth Berill esélyes a vasárnapi döntőbe kerülésre. Drukkoljunk, hogy a holnapi eredmények után is ilyen előkelő helyen maradjanak, ahol ma zártak.

 

AUGUSZTUS 10.

 

Startok:

Augusztus 10-én (csütörtökön) az alábbi párosokért szoríthatunk a Korosztályos Európa Bajnokságon:

Junior Csapatfeladatban:

9:01 Torma Dalma - Symphonie L (57. induló)
11:35 Szőke-Tóth Berill - Donna Romma (74. induló)

Gyerek Előkészítő B feladatban:

13:09 Hoffer Hanna - Ferrari 6 (5. induló)
14:12 Balogh Sára - Varisto (13.induló)
14:36 Berczi Borbála - Don Felice 4 (17. induló)
16:15 Nagy Rita Laura - Fame (31. induló)

Fiatal Lovas Csapatfeladatban:

18:33 Zengő Réka - Ronaldinho 12 ( 44. induló)
20:56 Yom Tov Jázmin - Oldi 67 (60.induló)

 

Eredmények:

Gyerek Előkészítő B feladat:

18. Hoffer Hanna - Ferrari 6 - 68,767% 
20. Berczi Borbála - Don Felice 4 - 68%
23. Nagy Rita Laura - Fame - 67,234%
29. Balogh Sára - Varisto - 64,933%

Junior Csapatfeladatban:

Szőke-Tóth Berill - Donna Romma 68,459%

Junior Csapatfeladat végleges sorrendje:

40. Szőke-Tóth Berill - Donna Romma
64. Pachl Benedek - Donna Friderika
70. Farkas Boglárka - Chicago

A Magyar Junior csapat a 15. helyen zárt.

Fiatal Lovas Csapatfeladat:

Zengő Réka - Ronaldinho 12 - 65,868%
Yom Tov Jázmin - Oldi 67 - 65,948%

Fiatal Lovas Csapatfeladat végleges sorrendje:

43. Yom Tov Jázmin - Oldi 67
44. Zengő Réka - Ronaldinho 12
55. Gálfi Antónia - Heavens Dark Lady
56. Kökényesy Anna Zsófia - Leopold

A Magyar Fiatal Lovas csapat a 12. helyen végzett.

 

AUGUSZTUS 9.

Startok:

Augusztus 9-én (szerdán) az alábbi párosokért szoríthatunk a Korosztályos Európa Bajnokságon:

Junior csapatfeladatban

9:59 Farkas Boglárka - Chicago (14. induló)
13:32 Pachl Benedek - Donna Friderika (35. induló)

Fiatal Lovas Csapatfeladatban

16:27 Gálfi Antónia - Heavens Dark Lady (10. induló)
19: 20 Kökényesy Anna Zsófia - Leopold (26.induló)

 

Eredmények:

Junior Csapatfeladatban:

Farkas Boglárka - Chicago 63,513 % (jelenleg 39.)
Pachl Benedek - Donna Friderika 65, 459 % (jelenleg 33.)

Fiatal Lovas Csapatfeladatban:

Gálfi Antónia - Heavens Dark Lady 63,895% (jelenleg 23.)
Kökényesy Anna Zsófia - Leopold 63,342% (jelenleg 24.)

 

ARCHÍV

Elindultak a magyar csapat lovai a 2017-es Korosztályos Európa Bajnokság helyszínére, a hollandiai Roosendaalba. Hétfőn délelőtt 11 óra körül érkeznek a lovak és a lovasok. Biztonságos utat és szerencsés érkezést kívánunk Nekik!

Történelmi pillanatot ír a díjlovas szakág, mert idén először mindhárom korosztályban teljes csapattal mérettetjük meg magunkat a Kontinentális Korosztályos Bajnokságon.

A csapatok tagjai:

GYEREK CSAPAT

Balogh Sára - Varisto
Berczi Borbála  - Don Felice
Hoffer Hanna - Ferrari 6
Nagy Rita Laura - Fame

 

JUNIOR CSAPAT


Farkas Boglárka - Chicago
Pachl Benedek - Donna Friderika
Szőke-Tóth Berill - Donna Romma
Torma Dalma - Symphonie L

 

FIATAL LOVAS CSAPAT

Gálfi Antónia - Heavens Dark Lady
Kökényesy Anna Zsófia - Leopold
Yom-Tov Jázmin  - Oldi 67
Zengő Réka - Ronaldinho 12

A verseny hivatalos honlapja

 

ARCHÍV:

Örömmel jelentjük be, hogy hazánkat a roosendaal-i Korosztályos Európa Bajnokságon az alábbi lovasok képviselik:

GYERMEK KATEGÓRIA:
1. Hoffer Hanna - Ferrari 6.
2. Nagy Rita Laura - Fame
3. Balogh Sára - Varisto
4. Berczi Borbála - Don Felice

JUNIOR KATEGÓRIA:
1. Szőke-Tóth Berill - Donna Romma
2. Pachl Benedek - Donna Friderika
3. Farkas Boglárka - Chicago
4. Torma Dalma - Symphonie L
Tartalék: Iván Hanna - French Kiss 49.

FIATAL LOVAS KATEGÓRIA:
1. Zengő Réka - Ronaldinho 12.
2. Kökényesy Anna Zsófia - Leopold
3. Yom-Tov Jázmin - Duna Luna vagy Oldie 67.
4. Gálfi Antónia - Heavens Dark Lady

Szurkoljunk együtt a sikereikért!
 

Kapcsolódó hír:
Hungarian Teams Selected for 2017 European Junior/Young Riders Championships

Élő közvetítés

NEVEZÉS RAJTENGEDÉLY ÜGYFÉLKAPU VERSENYNAPTÁR Programgyűjtemény Régi oldal Magyar Lovas Szövetség FEI EURODRESSAGE

KAPCSOLATOK

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 70 426 4500
Licenc ügyintézés MLSZ:
+36 1 499 9950

Facebook