Friss hírek

U25 BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNY

U16 kategória

Bajnok: Yom Tov Jazmin - SUNGAI
II. helyezett: Radnai Bernadett LARON-M
III. helyezett: Berczi Borbála DON FELICE (E. DON FELICE 4)

U21 kategória

Bajnok: Németh Erika - WISCONSIN
II. helyezett: Makk Dorka Panka - BALCO
III. helyezett: Zsadányi Viktória - CASTER

U25 kategória

Bajnok: Decsi Enikó - JAZZMINE
II. helyezett: Szeredy Patrícia - PALINDROM
III. helyezett: László Viktória - DALIA

U25 Csapatbajnokság

Bajnok csapat: Xenophon "A" - Tagjai: Radnai Bernadett - LARON-M, Decsi Enikő - JAZZMINE
II. helyezett: 
Hóka lSE - Tagjai: Ambach Fanni - SCHUFRO ARMANI, Dallos Anna - DARKOSZ /PÓNI/, Szeredy Patrícia - PALINDROM
III. helyezett: Pondera 1 - Tagjai: Kiss Imre Ferenc - LAVINIA, Csiba Anna Sára - PONYTO /PÓNI/, Kolacsek Panna Rozi - MOHA

Részletes eredmények

U25 Bajnokság

U16 kategória
U21 kategória
U25 kategória
U25 csapatbajnokság

 

TALENTUM KUPA ORSZÁGOS BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNY
 

Talentum E kategória

Ifjúsági bajnok: Kolacsek Panna Rozi - MOHA - Pondera Lovas SE
II. helyezett: Balogh Zsófi Zoé - LABANC - Kéktói Ménes SE
III. helyezett: Dallos Anna - DARKOSZ /PÓNI/ - Hóka Lovas Sportegyesület

Felnőtt bajnok: Kertész Anna Sára - PARDON - Vegas Farm LE
II. helyezett: Balázs Dóra - FURIOSO-114 FIRST LADY - Leon-Cavallo S.E.
III. helyezett: Verebes Anna - FER LATINO

Talentum A kategória

Ifjúsági bajnok: Vaszilkó Virág Lili - ROCARDO /PÓNI/ - Ács József LSE
II. helyezett: Fejes Kata - JÁZMIN - Kéktói Ménes SE
III. helyezett: Komáromi Anna Maja - ATLASZ - MLK Petőfi LK Söpte

Felnőtt bajnok: Mészáros Nikolett - LIMERICK - Akadémia LE
II. helyezett: Gelencsér Gitta - NORTH STAR XIV-39 TÖVIS - Sóskúti LSE
III. helyezett: Dr. Sarkadiné Dr. Gáll Andrea - AKCENTO - Hódmezővásárhelyi SLE

Talentum L kategória

Ifjúsági bajnok: Novák Panna - FIDELIA - Xenophon Lovas Klub
II. helyezett: Fejes Kata - FURIOSO XLIII-113 LÍRA - Kéktói Ménes SE
III. helyezett: Ambach Fanni - SCHUFRO ARMANI - Hóka Lovas Sportegyesület

Felnőtt bajnok: Németh Erika - WISCONSIN - Kentaur LSK Tárnok
II. helyezett: Kramer Dóra Luca: SANTIANO L - Sóskúti LSE
III. helyezett: Elter Olívia - DASEY - Állatorvos-tud. Kar TLC

Talentum M kategória

Ifjúsági bajnok: Makk Dorka Panka - BALCO - Somogyi LSZI KFT
II. helyezett: Fejes Kata - FURIOSO-123 LÉNYEG - Kéktói Ménes SE
III. helyezett: Plutzer Zsófia - VELMOND /PÓNI/ - Örkényi SE

Felnőtt bajnok: Vámosi Lilla - CASUS BELLI - Pauer LK
II. helyezett: Pintérné Molnár Szilvia - RENOIR - MLK Petőfi LK Söpte
III. helyezett: Dr Győrfi Annamária - AMIGO - Victoria DSE

Talentum Csapatbajnokság

Bajnok csapat: Délkelet-Magyarország I.
Tagjai: Fejes Kata - FURIOSO-123 LÉNYEG - Kéktói Ménes SE, Makk Dorka Panka - BALCO - SOMOGYI LSZI KFT, Knipf Bendegúz - TALLÉR FURIOSO-22 - Kéktói Ménes SE, Balogh Zsófi Zoé - LABANC - Kéktói Ménes SE

II. helyezett: Északnyugat-Magyaroszág I.
Tagjai: Komáromi Anna Maja - ATLASZ - MLK Petőfi LK Söpte, Ambach Fanni - SCHUFRO ARMANI - Hóka Lovas Sportegyesület, Vámosi Lilla - CASUS BELLI - Pauer LK, Pintérné Molnár Szilvia - RENOIR - MLK Petőfi LK Söpte

III. helyezett: Közép-Magyaroszág II.
Tagjai: Kramer Dóra Luca - SANTIANO L - Sóskúti LSE, Kertész Anna Sára - MOGYORÓ /PÓNI/ - Vegas Farm LE, Dancsó Gréta - SHASTA - DÓRA LK, Kolacsek Panna Rozi - CARLOS (E. CLARK 21) - Pondera Lovas SE

Talentum Kupa Országos Bajnokság

Talentum E kategória
Talentum A kategória
Talentum L kategória
Talentum M kategória
Talentum csapatbajnokság

 

STARTLISTA

2017.10.21. szombat (végleges)

2017.10.22. vasárnap (végleges)

 

CSAPATBEOSZTÁSOK

Talentum Kupa - csapatbeosztás

U25 - csapatbeosztás

 

U25 BAJNOKSÁG 2017

U16 - U21 - U25 kategóriában versenyző lovasok névsora

U25 - CSAPATBAJNOKSÁG

A csapatok beosztását legkésőbb a technikai értekezleten véglegesíteni kell. 

 

VÁLTOZÁSOK A BÍRÓK KÖRÉBEN

Ezúton szeretnénk tájékoztatni a versenyzőket, hogy Berényi Miklós váratlan távolmaradása miatt a bajnokságok, illetve a CDN-B verseny vezetőbírója Hansághy Péter lesz, illetve a bírói kör Prutkay Zoltán személyével bővül.

 

TECHNIKAI ÉRTEKEZLET

2017. október 20. (péntek) 17:30 Büfé-társalgó
A verseny 2 versenynapon kerül lebonyolításra.

 

RAJTENGEDÉLY VIZSGA - Változtak a kezdési időpontok!

2017. október 20. (péntek) 
Elméleti vizsga kezdési időpontja: 13:00
Gyakorlati vizsga kezdési időpontja: 14:00

 

APARTMAN

Apartman 4 főre lemondás miatt kiadó.
Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken:
Tel: +36 30 9377941
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

INFORMÁCIÓK A PÁLYABEOSZTÁSSAL KAPCSOLATBAN

A versenyszámok, illetve pályák egyenletesebb beosztása érdekében a kiírásban rögzítetthez képest változhat a versenyszámok helyszíne.

A nevezési határidő módosításra került a rendező kérésére.
Az ÚJ nevezési határidő: 2017. október 15. 22:00

Az előzetes tervek szerint a 2017. évi U25 és Talentum Kupa Országos Bajnokság 2017. október 21-22. között kerül lebonyolításra.
Az alábbiakban olvashatóak a versennyel kapcsolatos információk:

Részvételi feltételek

Minősültek listája

 

VERSENYKIÍRÁSOK

U25 Bajnokság 2017

Talentum Kupa Országos Bajnokság 2017

Páty CDN-B* - 2017. október 21-22.

Az előzetesen kijelölt bírók közül Hillier Orsolya egyéb elfoglaltsága miatt nem vállal bírói feladatokat, így a verseny vezetőbírója Berényi Miklós lesz.
A változtatás a kiírásokon átvezetésre került szeptember 27-én.

Élő közvetítés

NEVEZÉS RAJTENGEDÉLY ÜGYFÉLKAPU VERSENYNAPTÁR Programgyűjtemény Régi oldal Magyar Lovas Szövetség FEI EURODRESSAGE

KAPCSOLATOK

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 70 426 4500
Licenc ügyintézés MLSZ:
+36 1 460 6950

Facebook