Keresés - Kategóriák
Keresés - Kapcsolattartók
Keresés - Tartalom
Keresés - Hírcsatornák
Search - Dropfiles
Keresés - Címkék
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo
Talentum Kupa Országos Bajnokság

TALENTUM E KATEGÓRIA
Felnőtt

Bajnok: Rimai Renáta Fontoska
2. hely: Boronkay Fanni NENSZI Fülöp Kft.
3. hely: Marosi Nikolett Enigma
Ifjúsági
Bajnok: Kolacsek Panna Rozi MOHA Pondera Lovas SE
2. hely: Kiss Imre Ferenc LAVINIA Pondera Lovas SE
3. hely: Dicső Mira Salenka BIOFARM Egyesület

 

TALENTUM A KATEGÓRIA
Felnőtt

Bajnok: Kramer Dóra Luca SANTIANO
2. hely: Mészáros Nikolett LIMERICK Akadémia LE
3. hely: Bakos Katalin WAWA Somogyi LSZI KFT
Ifjúsági
Bajnok: Fejes Kata FURIOSO XLIII-113 LÍRA Kéktói Ménes SE
2. hely: Borza Dominik DEPARDIEU /PÓNI/ Ács József LSE
3. hely: Nagy Rita Laura COMPAGNON'S HUMPREY (PÓNI) GO FAST SHS

 

TALENTUM L KATEGÓRIA
Felnőtt

Bajnok: Pintérné Molnár Szilvia RENOIR MLK Petöfi LK Söpte
2. hely Kramer Dóra Luca LADY ZULEJKA Sóskúti LSE
3. hely: Csiba Krisztina DEVON Pondera Lovas SE
Ifjúsági
Bajnok: Makk Dorka Panka BALCO Somogyi LSZI KFT
2. hely: Jakab Dalma CYBERSTRIKE DÓRA LK
3. hely: Dancsó Gréta SHASTA GO FAST SHS

 

TALENTUM M KATEGÓRIA
Felnőtt

Bajnok: Paizs Petra Míra BACHEND Csömöri LTKE
2. hely: Leykauf Allegra SANTIAGO Kisbéri Magán Ménes
3. hely: Horváth Viktória Diána ARGÓ GO FAST SHS
Ifjúsági
Bajnok: Hoffer Hanna FERRARI 6 Ács József LSE
2. hely: Kertész Borbála Kata MAROKKÓ (PÓNI) Vegas Farm LE
3. hely: Gyorsok Luca ZITNAS NATASCHO /PÓNI/ BIOFARM Egyesület

 

TALENTUM CSAPATBAJNOKSÁG

Bajnok: Északnyugat-Magyarország I.
Komáromi Anna Maja ATLASZ MLK Petöfi LK Söpte
Hoffer Hanna FERRARI 6 Ács József LSE
Pintérné Molnár Szilvia RENOIR MLK Petöfi LK Söpte
Leykauf Allegra SANTIAGO Kisbéri Magán Ménes

 

2. hely: Délkelet-Magyarország I.
Makk Dorka Panka BALCO Somogyi LSZI KFT
Bakos Katalin WAWA Somogyi LSZI KFT
Fejes Kata FURIOSO-123 LÉNYEG Kéktói Ménes SE
Orbán Réka ULTI /E. USTASIA/ Szent László LK

 

3. hely: Közép-magyarországi régió III.
Kurunczi Réka ARANYKAPU SANDRO Victoria DSE
Gecse Zsanna SIR DONNERHALL DONI Xenophon Lovas Klub
Paizs Petra Míra BACHEND Csömöri LTKE
Novák Panna FIDELIA Xenophon Lovas Klub

 

RÉSZLETES EREDMÉNYEK

Egyéni bajnokság
Csapatbajnokság

Élő közvetítés

NEVEZÉS RAJTENGEDÉLY ÜGYFÉLKAPU VERSENYNAPTÁR Programgyűjtemény Régi oldal Magyar Lovas Szövetség FEI EURODRESSAGE

KAPCSOLATOK

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 70 426 4500
Licenc ügyintézés MLSZ:
+36 1 499 9950

Facebook