Keresés - Kategóriák
Keresés - Kapcsolattartók
Keresés - Tartalom
Keresés - Hírcsatornák
Search - Dropfiles
Keresés - Címkék
As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo
Talentum Kupa Országos Bajnokság

TALENTUM KUPA ORSZÁGOS BAJNOKSÁG VÉGEREDMÉNY
 

Talentum E kategória

Ifjúsági bajnok: Kolacsek Panna Rozi - MOHA - Pondera Lovas SE
II. helyezett: Balogh Zsófi Zoé - LABANC - Kéktói Ménes SE
III. helyezett: Dallos Anna - DARKOSZ /PÓNI/ - Hóka Lovas Sportegyesület

Felnőtt bajnok: Kertész Anna Sára - PARDON - Vegas Farm LE
II. helyezett: Balázs Dóra - FURIOSO-114 FIRST LADY - Leon-Cavallo S.E.
III. helyezett: Verebes Anna - FER LATINO

Talentum A kategória

Ifjúsági bajnok: Vaszilkó Virág Lili - ROCARDO /PÓNI/ - Ács József LSE
II. helyezett: Fejes Kata - JÁZMIN - Kéktói Ménes SE
III. helyezett: Komáromi Anna Maja - ATLASZ - MLK Petőfi LK Söpte

Felnőtt bajnok: Mészáros Nikolett - LIMERICK - Akadémia LE
II. helyezett: Gelencsér Gitta - NORTH STAR XIV-39 TÖVIS - Sóskúti LSE
III. helyezett: Dr. Sarkadiné Dr. Gáll Andrea - AKCENTO - Hódmezővásárhelyi SLE

Talentum L kategória

Ifjúsági bajnok: Novák Panna - FIDELIA - Xenophon Lovas Klub
II. helyezett: Fejes Kata - FURIOSO XLIII-113 LÍRA - Kéktói Ménes SE
III. helyezett: Ambach Fanni - SCHUFRO ARMANI - Hóka Lovas Sportegyesület

Felnőtt bajnok: Németh Erika - WISCONSIN - Kentaur LSK Tárnok
II. helyezett: Kramer Dóra Luca: SANTIANO L - Sóskúti LSE
III. helyezett: Elter Olívia - DASEY - Állatorvos-tud. Kar TLC

Talentum M kategória

Ifjúsági bajnok: Makk Dorka Panka - BALCO - Somogyi LSZI KFT
II. helyezett: Fejes Kata - FURIOSO-123 LÉNYEG - Kéktói Ménes SE
III. helyezett: Plutzer Zsófia - VELMOND /PÓNI/ - Örkényi SE

Felnőtt bajnok: Vámosi Lilla - CASUS BELLI - Pauer LK
II. helyezett: Pintérné Molnár Szilvia - RENOIR - MLK Petőfi LK Söpte
III. helyezett: Dr Győrfi Annamária - AMIGO - Victoria DSE

Talentum Csapatbajnokság

Bajnok csapat: Délkelet-Magyarország I.
Tagjai: Fejes Kata - FURIOSO-123 LÉNYEG - Kéktói Ménes SE, Makk Dorka Panka - BALCO - SOMOGYI LSZI KFT, Knipf Bendegúz - TALLÉR FURIOSO-22 - Kéktói Ménes SE, Balogh Zsófi Zoé - LABANC - Kéktói Ménes SE

II. helyezett: Északnyugat-Magyaroszág I.
Tagjai: Komáromi Anna Maja - ATLASZ - MLK Petőfi LK Söpte, Ambach Fanni - SCHUFRO ARMANI - Hóka Lovas Sportegyesület, Vámosi Lilla - CASUS BELLI - Pauer LK, Pintérné Molnár Szilvia - RENOIR - MLK Petőfi LK Söpte

III. helyezett: Közép-Magyaroszág II.
Tagjai: Kramer Dóra Luca - SANTIANO L - Sóskúti LSE, Kertész Anna Sára - MOGYORÓ /PÓNI/ - Vegas Farm LE, Dancsó Gréta - SHASTA - DÓRA LK, Kolacsek Panna Rozi - CARLOS (E. CLARK 21) - Pondera Lovas SE

Részletes eredmények

Talentum E kategória
Talentum A kategória
Talentum L kategória
Talentum M kategória
Talentum csapatbajnokság

Élő közvetítés

NEVEZÉS RAJTENGEDÉLY ÜGYFÉLKAPU VERSENYNAPTÁR Programgyűjtemény Régi oldal Magyar Lovas Szövetség FEI EURODRESSAGE

KAPCSOLATOK

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 70 426 4500
Licenc ügyintézés MLSZ:
+36 1 499 9950

Facebook